|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

הדפסה על זכוכית, עץ, קרמיקה או כל חומר אחר

לא משנה אם זה הבית שלכם, המשרד שלכם או כל חלל אחר, אם אתם רוצים להכניס בו חיים ורוצים לעשות זה את בצורה קצת אחרת, אתם חייבים להכיר את "פוטוקיר".

בפוטוקיר הופכים כל קיר בנאלי לקיר מסקרן, ועושים זאת באמצעות הדפסה איכותית שמחזיקה מעמד שנים רבות. לא משנה מאיזה חומר ומהו אזור הקיר המודפס – ויטרינה, אריח, קיר, דלת זכוכית, דלת מעץ, משטח קרמיקה או כל אחד אחר, הם לא ישתנו וההדפס יחזיק מעמד בכל מזג אויר שהוא. עם "פוטוקיר" תכניסו צבע לחלל, תשכחו מטפטים מיושנים ותחסכו את הצורך בתליית תמונות.

למה אתם חייבים את זה בבית או במשרד?
כי ההדפסות של "פוטוקיר" ייצרו אפקטים חזותיים שלא ישאירו אף אחד אדיש. כל חלום עיצובי תוכלו להגשים וכל הדפסה אפשר יהיה ליישם עד לגובה של 4 מטרים וברוחב אין סופי. הדפסה על קיר עם "פוטוקיר" תהפוך את הבית שלכם למזמין יותר ומרשים יותר, יפה יותר ומיוחד יותר ובעיקר, מסקרן ומרהיב יותר.
 

ומה עם המשרד? עם ההדפסות של "פוטוקיר" תוכלו לתמוך המותג שלכם בצורה נכונה יותר. תוכלו להעביר מסרים שיווקיים, תוכלו להרשים את הלקוחות שלכם ותוכלו להפוך כל חלל בעסק ולא משנה מהו העסק, לחלל לא שגרתי וכזה שיוצר אוירה מיוחדת.
 
אז למי זה מתאים?
ההדפסות של "פוטוקיר" מתאימות כפי שציינו לבתי מגורים, אך מתאימות לא פחות למגוון רחב של עסקים ולמעשה, לכל עסק בכל תחום שהוא. הן מתאימות לעסקים ומוסדות מתחום הבריאות כמו בתי חולים, בתי אבות, מרפאות ומכונים, הן מתאימות למפעלים ועסקים יצרניים, מתאימות לבתי מלון, חברות ביטוח, בתי קפה ומסעדות, מוזיאונים ולכל משרד שהוא.
 

מאמרים:


עם "פוטוקיר" אתם יכולים לעצב את החלל שברשותכם בצורה מיוחדת, עם הדפסה ברמה גבוהה ועם חומרים מורשים ואיכותיים במיוחד. ההדפסה מהירה ומתבצעת על ידי צוות מקצועי ומיומן, צוות שיוכל להגשים לכם כל חלום עיצובי.
אז קדימה, למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום וקבלו מענה לכל שאלה שיש לכם!
 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים