|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

ציור קיר גרפיטי

גרפיטי הוא כנראה תחום האמנות המזוהה ביותר עם העידן המודרני. אמנים כמו קיט הרינג ובנקסי שבבסיס הם אמני גרפיטי כבר נכנסו לפנתיאון של האמנים הגדולים באמת. כשחושבים על זה שרק לפני עשור וחצי עבודות גרפיטי, שהיום נחשבות כאמנות לגיטימית שהמרחב מתגאה בה, היו בבחינת 'ונדליזם במרחב הציבורי', אפשר להעריך את ההתקדמות שהענף הזה עבר.

וכמו כל תחום אמנות שהופך אופנתי גם הגרפיטי מצא את עצמו בחיק החם של הממסד. ממגמה של מלחמת חורמה באמני הגרפיטי העולם התהפך והיום ציירי הגרפיטי הטובים מקבלים תשלום עבור ציור קיר גרפיטי. הביקוש כל כך גדל שהשוק דרש קיצורי דרך וטכנולוגיות דפוס חדישות מספקות לו את מבוקשו.
 

היום כבר לא צריך להיות צייר שעובד קשה ומפתח חזון אמנותי. אפשר פשוט להזמין מקצוען הדפסה של פוטו קיר ותוך יום עבודה גם קיר החזית שלכם יכול להיות מעוטר בעבודה 'מקורית' של בנקסי – תכירו את המקצוענים שיעניקו לכם ציור קיר גרפיטי בתוך כמה שעות.

ציורי קיר לעסק

כאמור, העובדה שגרפיטי הפך ללגיטימי גרמה גם להרבה עסקים ומוסדות לזהות את הפוטנציאל הפרסומי מיתוגי שלו. עסק שקירות הבניין שלו מכוסים בגרפיטי מושקע מושך את העין, הופך לנקודת ציון ומרוויח אהדה וזכירות. לכן אין פלא שציורים על קירות לעסקים הפכו למצרך מאוד מבוקש בשוק.

ציורים על קירות לעסקים

חברת 'פוטו קיר' מספקת שירותי ציורי קיר לעסק וזה כולל ביצוע ציור קיר גרפיטי שנראה ומרגיש כמו הדבר האמיתי. מבחינת העולם העסקי ציורים על קירות לעסקים בטכניקה של הדפסה גרפית ישירה על הקיר נחשבים למניה הרבה יותר בטוחה משכירת שירותיו של אמן גרפיטי אמיתי. ברמה הפרקטית זה מהיר יותר ונקי יותר (ועולה פחות).
 

מאמרים:

 
וכמובן, בשונה מצייר, שמשתנים רבים יכולים להשפיע על התוצאה הסופית שתתקבל, במקרה של ציור קיר לגרפיטי בשיטה המתועשת אתם יודעים בדיוק כיצד תיראה התוצאה הסופית ,וניתן להציג ללקוח הדמיה מדויקת בטרם מתחילה העבודה.

ציורים על קירות לחדר שינה

חשוב לציין שציור קיר גרפיטי זה רק שירות אחד שחברת 'פוטו קיר' מספקת מתוך מגוון עשיר של שירותי הדפסה גרפית ישירה. בנוסף החברה מבצעת עוד הרבה סוגי הדפסות לסקטור העסקי והפרטי כאחד וזה כולל ציור על דלתות, ציורים לחדרי ילדים, ציורים ללובי, עיצוב קרמיקה וציורים על קירות לחדר השינה.

למידע נוסף על ציור קיר גרפיטי בפוטו קיר: 072-25-75-363

 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים