|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

ציור על דלתות

למרות שבראש וראשונה הייעוד של הדלת הוא פונקציונלי, והיא נועדה לשמש כניסה או יציאה לחלל ומאפשרת לבודד אותו למטרות פרטיות וביטחון, בד בבד משחר ההיסטוריה לדלת היתה גם משמעות עיצובית ואפילו טקסית. עד סוף השליש הראשון של המאה העשרים דלתות היו עשויות בעיקר עץ וזה העניק להן מראה אסתטי. המאה העשרים על התיעוש והסטנדרטיזציה הפכה את הדלת למוצר פשוט וגנרי והגנריות הזו אפילו היתה חלק מתפיסת עולם תכנונית שביקשה לאכוף סדר במרחב.

ישראל לא היתה שונה באספקט הזה. להפך, המדינה הצעירה ודלת-האמצעים גיבשה תפיסה 'צנועה'. הדלתות היו פשוטות הן במראה והן ברמת האיכות – דיקט ומילוי קרטון. כן, זה גם נראה בדיוק כמו שזה נשמע.

ציור על קיר לחדר

לקראת סוף המילניום חל שינוי במגמה. המשק הישראלי נפתח ופתאום ערכים של 'עיצוב אישי' ו'התאמה אישית' הפכו פופולריים. התחרות בענף הנדל"ן גברה וקבלנים התחילו להציע דלתות איכותיות בעיצובים מגוונים יותר המאפשרים 'ביטוי אישי' גם כשזה מגיע לדלת. לאחרונה, האפשרויות רק גדלו.
 
 
באמצעות טכניקה חדשה של הדפסה גרפית' המכונה בעגה העממית 'ציור על קיר לחדר' נפתחה אופציה חדשה ומרתקת לביטוי אישי שאפשר לאפיין עמו כל דלת – ציור על דלתות.

היום אפשר לומר בביטחון שציור על דלתות הפך לטרנד ואפשר לפגוש אותו במרחב הפרטי כחלק מעיצוב הבית או במרחב העסקי והציבורי כאלמנט שעושים בו שימוש בעיצוב המשרד.

ציור על קיר לחדר ילדים

הרעיון בציור על דלתות הוא פשוט. באמצעות טכניקת הדפוס החדשה אפשר להדפיס ישירות על הדלת כל אלמנט, צורה, צבע, טקסט או תמונה שרוצים. האפשרויות? כיד הדמיון הטובה עליכם.
 

מאמרים:

 
בישראל הגוף המקצועי ביותר שמבצע ציור על דלתות זו חברת פוטו קיר שמתמחה בהדפסות ישירות על משטחים כמו דלתות או קירות. בנוסף לציור על דלתות מתמחה פוטו קיר גם בהדפסות על קיר לעסקים ובעיצוב הדפסה בחדר ילדים.

עיצוב הדפסה בחדר ילדים

עיצוב הדפסה בחדר ילדים מאפשר לחולל שינוי דרמטי בחדר הילדים בתוך יום עבודה. הילד בוחר ציור או אלמנט שהוא אוהב (נסיכה, גיבור-על, ספורטאי או זמר נערץ) והמומחים של פוטו קיר יהפכו את התמונה הנבחרת לציור קיר לחדר ילדים שמשנה מהיסוד את האווירה בחדר. ומה קורה אם נמאס מהציור ורוצים להחליף או להחזיר את המצב לקדמותו? אין בעיה, תקראו לאנשי פוטו קיר והם ידפיסו על הקיר מחדש כל מה שרוצים.
למידע נוסף על ציור על דלתות בפוטו קיר: 072-25-75-363

 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים