|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

ציורים על קיר לחדר ילדים

חדר ילדים מוצלח הוא חדר שמשרה על הילד אווירה נעימה או במילים אחרות: חדר שכיף לשהות בו. עבור מי שגדל בשנות השמונים והתשעים האמצעי העיקרי לקישוט החדר היו 'פוסטרים'.

הפוסטרים איפשרו לילד או לנער להכניס אמירה אישית לעיצוב החלל. זמר נערץ, קבוצת ספורט, גיבור-על או שדה של פרחים – כל המוטיבים האלה הפכו חיזיון שגור ברוב חדרי הילדים של ישראל.

אבל טבעו של פוסטר המוצמד אל הקיר בנייר דבק או נעצים שהוא מתבלה ונקרע. הרבה פעמים הוא ישאיר מאחוריו חורים וקילופים מכוערים על הקיר, וגם כאשר הוא במיטבו הוא לא נראה באמת כמו משהו ששייך למארג העיצובי הכולל.

היום, בזכות הטרנד של ציורים על קיר לחדר הילדים, כל זה השתנה.
 
 

ציורים על דלתות

ציורים על קיר לחדר ילדים מתבצעים באמצעות טכניקת דפוס חדשנית שמאפשרת להדפיס ישירות על משטחים כמו קירות, דלתות, חומות או לוחות. העבודה מתבצעת במהירות (יום עבודה לציור קיר גדול), היא נקייה וגם המחיר נגיש ומשתלם. ואכן, ביותר ויותר בתים מקובל להוסיף אלמנט של ציורים על קיר לחדר הילדים.

לצד טרנד ציורים על קיר לחדר ילדים אפשר לפגוש בסוגים אחרים וחדשים של שימושים עיצוביים לטכניקה כמו ציורים על קיר לחדר שינה (המזכירים בקונספט את הציורים על קיר לחדר ילדים, אבל מציגים גישה יותר מאופקת וקלאסית), ציורים על קיר במרחב הציבורי והטרנד הכי טרי – ציורים על דלתות.

באמצעות הדפסה גרפית על דלת ניתן תוך כמה שעות לשנות את אופייה מהקצה אל הקצה.

 

מאמרים:

ציורים על קיר לחדר

אין ספק שהטכנולוגיה החדשה שמאפשרת ציורים על קיר פותחת אפשרויות חדשות ומסעירות בעולם עיצוב הפנים. כמה אדריכלים מובילים כבר הטמיעו את הטכניקה הזו לתוך ארגז הכלים המקצועי שלהם וככל שעובר הזמן השימוש בה הופך ליותר משוכלל ואלגנטי.
זה המקום להזכיר את סטודיו 'פוטו קיר' שמוביל את תחום ה'ציורים על קיר לחדר' בישראל. ומתמחה במגוון טכניקות של הדפסה גרפית מתקדמת ונחשב לגוף המקצועי ביותר בהדפסות מסוג זה.

ציורים על קיר לחדר שינה

פוטו קיר פועלים גם במרחב הביתי עם עיצובי הדפסה לחדרי ילדים או ציורים על קיר לחדר שינה וגם במרחב הציבורי העסקי עם הדפסות וציורי קיר במשרדים ותערוכות ואפילו מיזמי גרפיטי ממוסדים. בפוטו קיר יודעים לתת מענה לכל צורך של כל לקוח.
למידע נוסף על ציורים על קיר בחדר ילדים בפוטו קיר: 072-25-75-363

 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים