|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

עיצוב קירות הסלון

הסלון הוא הפנים של הבית והסטטוס המחייב הזה מחייב הקפדה יתרה בעיצוב הסלון. בדרך כלל כשעוסקים בעיצוב הסלון מקדישים את מרב תשומת הלב לבחירת הרהיטים, אבל גם לעיצוב קירות הסלון יש השפעה רבה על המראה הסופי. וכשאנחנו מדברים על עיצוב קירות הסלון אנחנו לא מדברים בהכרח על שינוי מיקום של קיר, הריסה או בנייה. היום, ניתן באמצעים פשוטים ואלגנטיים לחולל שינוי עומק בעיצוב קירות הסלון מבלי שנידרש להזיז אף קיר.

ציור על דלתות

אנחנו מדברים על טכניקה שנקראת 'הדפסת ציורי קיר' שבאמצעותה ניתן לשלב אלמנטים ויזואליים ישירות על הקיר באופן נקי, מהיר ואלגנטי.
 

הטכניקה הזו מאפשרת לשנות מהיסוד את עיצוב קירות הסלון בזמן קצר ובעלות מאוד נמוכה. בישראל, מי שמוביל את התחום המתפתח הזה זו חברת 'פוטו קיר' שמתמחה בביצוע הדפסות על משטחים גדולים כמו קירות, קוליסות, הדפסה על שולחנות, הדפסה על דלתות ועוד.

השיטה החדשה מאפשרת להדפיס תמונה עד אורך של 4 מטרים (כדי לקבל פרופורציה נציין שקיר סטנדרטי בדרך כלל לא יעבור את הגובה של 3 מטר) וברוחב בלתי מוגבל.

הדפסת ציורי קיר

תחילה מי שהשתמש בטכניקה הזו היו בעיקר מי שחיפשו פתרון זריז ומשתלם למיתוג תערוכות וכנסים. אך עד מהרה גם מעצבי הפנים גילו את הפוטנציאל ואת אין סוף האפשרויות העיצוביות הגלומות בה והחלו להשתמש בה למטרות רבות מעיצוב קירות הסלון, דרך הדפסה על דלתות ועד ציורי קיר לחדר השינה.
 

מאמרים:

ציורי קיר לחדר השינה

הטרנד האחרון שהוזכר הוא אחד המעניינים ביותר ומהווה דוגמה מאלפת כיצד טכנולוגיה יכולה לייצר טרנד עיצובי חדש לחלוטין. משרידי מבנים שהתגלו בעיר הרומית פומפיי – שכוסתה כולה באבק וולקני במהלך התפרצות הר געש במאה הראשונה  לספירה וכך השתמרו רבים מהמבנים בה – אנו לומדים שציורי קיר בחדרי השינה היו טרנד אופנתי עוד בתקופות קודמות. אבל במאות האחרונים המסורת הזו נשכחה כמעט לחלוטין. היום בזכות טכניקות הדפסה מתקדמות אפשר לשלב אלמנטים ויזואליים בכל קיר, וכמה מעצבים נועזים כבר השתמשו בטכניקה כדי להחזיר לחיים את המסורת הרומנטית הזו שיכולה לשנות את האווירה בחדר השינה מהיסוד ולהכניס לתוכו אלמנטים של ביטוי אישי עבור בני הזוג שחולקים את חדר השינה.

יש מי שבוחר להכניס לחדר השינה אלמנטים גיאומטריים, יש מי שבוחר בגישה יותר פרחונית וקלילה ויש כאלו שאפילו בוחרים לשלב בקירות חדר השינה מוטיבים אירוטיים.

למידע נוסף על עיצוב קירות הסלון בפוטו קיר: 072-25-75-363

 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים