|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

עיצוב דלתות פנים

עד שנות התשעים מרבית דלתות הפנים בישראל היו דלתות דיקט פשוטות, צבועות לבן וממולאות קרטון. זה מה שהיה ואיש לא מחה. אף אחד לא חשב אחרת. אבל העולם השתנה ונהיה גלובלי, השוק הישראלי נפתח לתפיסות וטעמים חדשים ופתאום הישראלים גילו שבעולם קיימת יותר מאופציה אחת לדלתות פנים. עם צמיחת התחרות בענף הנדל"ן הקבלנים נאלצו לספק מפרט עשיר עם יותר בחירה – כך נכנסו הדלתות המעוצבות לחיינו. ועדיין, גם דלת מעוצבת היא תולדה של ייצור סדרתי, כך שגם היום ברוב הדירות בישראל נפגוש את אותן דלתות טיפוסיות.

ציורי קיר בהתאמה אישית

העניין הזה הוביל את מי שחיפש פתרון מקורי עם אמירה אישית לעיצוב דלתות פנים: צריך לחפש את התשובה במקום אחר. עבור רבים התשובה נמצאת בחברת 'פוטו קיר' שמתמחה בפתרונות דפוס ייחודיים שמאפשרים הדפסה ישירה על משטחים כמו קירות, שולחנות ואפילו דלתות.

שיטת הדפוס החדשה שמבצעת 'פוטו קיר' מאפשרת יצירה של ציורי קיר בהתאמה אישית, ומה שעובד על קירות עובד באותה יעילות גם כאשר המשימה העומדת על הפרק היא עיצוב דלתות פנים.

 
 

הדפסה על קירות לעסקים

באמצעות הדפסה על הדלת ניתן להגדיר את אופייה. ההדפסה יכולה להיות הדפסת מעטפת שמייצרת לדלת מראה שלכאורה ממש משנה את הטקסטורה, וכמובן שניתן להסתפק בהדפסת אלמנטים מסוגים שונים (צורות גרפיות וגיאומטריות, תמונות, טקסטים ועוד). כך ניתן לייצר לכל דלת 'אופי' שונה שמגדיר את השימוש בחדר.

למשל, עבור חדר ילדים עיצוב דלתות הפנים יכלול מוטיבים שהילד יזדהה עמם כמו דמות מקומיקס, חיה אהובה או גיבור ספורט. את דלת חדר הרחצה ניתן לסמן במראה נקי נוצץ או כחול עמוק וכך הלאה. תודות ל'פוטו קיר' המגבלה היחידה בעיצוב דלתות פנים היא הדמיון של הלקוח או המעצב.

 

מאמרים:

ציורי קיר לעסקים

זה המקום להזכיר שבאמצעות הטכניקה הייחודית של 'פוטו קיר' מבצעים שינוי ושדרוגי עיצוב לא רק בבתים פרטיים אלא גם (ואפילו בעיקר) במוסדות ציבור וחברות שפועלות בעולם העסקים. למעשה, הדפסה על קירות עסקים קדמה לשימושים במרחב הפרטי. מבחינה מעשית וטכנית אין הבדל בין ציורי קיר לעסקים להדפסות שעורכים במרחב הפרטי, כמו למשל, עיצוב דלתות פנים, אבל מבחינה קונספטואלית בדרך כלל יהיו הבדלים במטרת העיצוב ואופיו.  הדפסה על קירות עסקים נועדה לשרת את הנראות והדימוי של העסק ולכן בדרך כלל היא תישא אופי יותר מיתוגי.

למידע נוסף על עיצוב דלתות פנים בפוטו קיר: 072-25-75-363

 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים