|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

מדבקות לעיצוב חדרי ילדים

אחד הדברים היפים בעיצוב, זו העובדה שלפעמים לא צריך יותר מנגיעה קלה בשביל לחולל שינוי כביר. קוראים לתפיסה הזו מינימליזם והיא אחת מהתפיסות המרכזיות של העיצוב החל מהמחצית השנייה של המאה העשרים. הרעיון המרכזי במינימליזם הוא לעבוד עם משטחים נקיים ולתת בהם נגיעות קטנות שמגדירים עיצובית את כל החלל.

דוגמה חכמה לשימוש בקו המחשבה הזה אפשר לראות בטרנד המתפתח של מדבקות לעיצוב חדרי ילדים. הרציונל פשוט, באמצעות טכניקה חדישה של הדפסה גרפית מפיקים מדבקה איכותית שנדבקת לקיר בקלות ויכולה להיות חלק אינטגרלי של עיצוב החדר לאורך שנים.

ציורי קיר לגני ילדים

מה שבאמת יפה במדבקות לעיצוב חדרי ילדים זה המהירות שבו מתרחש 'הקסם' העיצובי. רגע אחד נמצא שם קיר לבן וסתמי ופתאום באמצעות הוספה של אלמנט אחד, שמשתלב כחלק מהקיר, החלל כולו מתעורר לחיים חדשים.
 

היום פועלות בשוק חברות מתקדמות, כמו למשל, 'פוטו קיר' שיפיקו עבורכם מדבקות לעיצוב חדרי ילדים בהתאמה אישית. אתם יכולים להביא את האימאג' שאתם רוצים שיתנוסס על קיר החדר ולהגדיר את גודל המדבקה בה אתם רוצים ופוטו קיר יפיקו אותה עבורכם.

ציורי קיר לחדרי תינוקות

עולם הילדים תופס נתח גדול בתחום המתפתח של הדפסת פתרונות עיצוב. בנוסף למדבקות לעיצוב חדרי ילדים 'פוטו קיר' גם מתמחה בציורי קיר לחדרי תינוקות ואפילו בציורי קיר לגני ילדים – תחום שבתקופה האחרונה צובר תאוצה ודרישה. באמצעות פתרונות דפוס מתקדמים ניתן לעצב מחדש גן ילדים בעלות נמוכה ותוך השגת תוצאה מרהיבה.
 

מאמרים:

ציור קיר לעסק

גם המגזר העסקי נהנה מפתרונות ההדפסה המתקדמים של 'פוטו קיר'. הדרישה הגוברת והולכת לרעיונות עיצוב פורצי דרך שניתן יהיה ליישם בקלות ובמחיר עלות הפכה את הפתרונות שהחברה יודעת לספק למאוד אטרקטיביים. היום, באמצעות טכניקה של הדפסה גרפית, ניתן להשלים ציור קיר לעסק בתוך יום עבודה בלי להשבית את העסק, בלי לכלוך וחשיפה לחומרים מסוכנים ותוך שליטה מרבית בתוצאות. פוטו קיר יכולים לספק הדפסות שטיח לקיר בגובה של עד 4 מטר וברוחב בלתי מוגבל. כמובן, שגם במגזר העסקי פעמים רבות ההחלטה היא ללכת על מינימליזם.

לפעמים די באלמנט אחד כגון לוגו המותג על רקע נקי כדי לשדרג את כל החלל. מהבחינה הזו הרבה פעמים אין הבדל בין הדפסה של קיר לעסק לבין ציורי קיר לחדר תינוקות או מדבקות לעיצוב חדרי ילדים.

למידע נוסף על מדבקות לעיצוב חדרי ילדים בפוטו קיר: 072-25-75-363


 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים