|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

טפט ציור קיר

חשקתם בציור קיר וכאשר הבנתם מה העלות הכרוכה בכך ירדתם מהרעיון? יש לנו חדשות טובות עבורכם. היום באמצעות טפט ציור קיר ניתן לשחזר, באופן בו עין בלתי מקצועית תתקשה להבחין בהבדל, את התחושה של ציור קיר אמיתי, בפרומיל העלות והעבודה. בתקופה האחרונה אנו עדים למבול של ציורי קיר במרחב הציבורי והפרטי. אם תהיתם למה ואיך זה קרה, עכשיו אתם יודעים את התשובה – טפט ציור קיר.

הדפסה על קירות לעסקים

טכניקת ההדפסה החדשנית שהולידה את 'טפט ציור קיר' הפכה מהר מאוד לטרנד עיצובי חדש וכמו במקרה של חידושים אחרים שהתקבלו, ההתחלה היתה בעולם העסקי.

באמצעות טפט ציור קיר ניתן לעצב ולמתג בקלות חללי משרדים ותערוכות, הטכניקה הזו כל כך אלגנטית וזמינה שהיא מאפשרת לקחת חלל תעשייתי ישן ולהפוך אותו תוך כמה שעות לחלל מזמין בעל מראה מעוצב. כך שהיום, הדפסה של קירות לעסקים הפכה למראה שכיח ושגור שאפשר לפגוש  בכל פינה.
 

חברות רבות שמעוניינות בשדרוג מראה המשרד מבלי לחולל מהפכות ומבלי להשבית את העסק בוחרות בפתרון של ציור קיר לעסקים. לפעמים משתמשים בטכניקה באופן מינורי, כדי לעטר את מבואת המשרד בלוגו החברה, אבל לפעמים הדפסה על קירות לעסקים יכולה לשאת אופי עמוק יותר שמשפיע באופן מהותי על האווירה של כל החלל.

ציורי קיר לעסקים

ציור קיר לעסקים הוא רק דוגמה אחת לאופן שבו משתמשים בטפט ציור קיר במרחב הציבורי. כל זה בזכות הזמינות והנוחות של הטכניקה והנוכחות של חברות מתמחות, כמו למשל, 'פוטו קיר' שהיא ממובילות הטרנד הנוכחי בישראל. מבואות כניסה ולובי של פרויקטי נדל"ן יוקרתי, מוסדות כמו בתי חולים, עסקים שמתהדרים בחזית גרפיטי חדשה ואפילו בתי ספר – כל אלו אימצו את הטכניקה החדשה כחלק מהמארג העיצובי שלהם.

 

מאמרים:

ציורי קיר לבתי ספר

הדוגמה של ציורי קיר לבתי ספר מאירת עיניים במיוחד. במשך שנים בתי הספר הישראליים היו ברובם מבנים מאיימים מבטון ברוטליסטי. ברמה המקומית נעשה ניסיון לשבור את המראה האפרורי באמצעות גינון וקישוט החלל בפוסטרים.

בבתי ספר רבים אפילו היו יוזמות שכללו ציור על קירות הבניין. ברוב המקרים התוצאה היתה חובבנית ולא ממש סדקה את החזית הבלתי מזמינה. אבל טכניקות הדפוס החדשות שינו את כל זה. בעלות סבירה ניתן להפוך קיר בטון מכוער לשדה פורח או ליצירת אמנות אבסטרקטית – כל מוטיב שעולה על הדעת. מי שיסתובב בין בתי הספר באזור המרכז יכול לראות את התוצאה של המהפכה הזו בעיניים.
למידע נוסף על טפט ציור קיר בפוטו קיר: 072-25-75-363

 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים