|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

טפטים מעוצבים לחדר

טפטים הם חלק מהמארג העיצובי כבר מאז ימי הביניים. במשך מאות שנים הם שימשו סמל סטטוס של משפחות האצולה, אך עם התפתחות המעמד הבורגני במאה ה-18 השימוש בהם הלך וגבר, עד שבאמצע המאה ה-19 אפשר היה למצוא אותם כמעט בכל חדר בערי מערב אירופה כמו גם בערים המפותחות בשאר חלקי העולם. במשך יותר ממאה שנים היה הטפט 'הסטנדרט' בבית העירוני האירופאי ומניח הטפטים היה מקביל לסייד של ימינו. הטפטים עצמם התאפיינו בשלל עיצובים, אם כי בכיפה שלטו בעיקר הדגמים המאופקים.

המצב שרר עמוק אל תוך המאה העשרים ורק בשנות השבעים החלה קרנם לרדת במקומות כמו ישראל, (במקומות רבים בעולם הטפטים עדיין מאוד נפוצים כפתרון כולל) ובשנות השמונים הם כבר היו מראה מאוד נדיר בבית הישראלי. אבל עושה רושם שעכשיו הטפטים עושים קמבק. ליתר דיוק – טפטים מעוצבים לחדר.
 
 

טפטים מעוצבים לחדרי ילדים

כאמור, בישראל הטפטים יצאו מזמן מהאופנה. הפתרון הזה אף פעם לא היה אידיאלי עבור מזג האוויר הישראלי. בזה הטפטים של הדור החדש בהחלט נבדלים מהטפטים שהכרנו פעם. ההבדל הוא גם באיכות ההדפסה ובאופן בו הטפטים של הדור החדש משתלבים על הקיר וגם באופן קונספטואלי. היום כבר לא נהוג לעטוף את כל קירות הבית בטפטים ומקובל להסתפק בקיר מרכזי אחד בחלל החדר. עובדה זו 'מוציאה' את הטפט מהקונטקסט הרגיל שלו. ואכן, טפטים מעוצבים לחדר נתפסים היום יותר כיצירות אמנות קבועות בחלל מאשר אמצעי לחיפוי קירות. אין דוגמה טובה יותר לשימוש החדשני בהם מאשר טפטים מעוצבים לחדר ילדים.

הדפסת תוכן גרפי על קיר

חדר ילדים תמיד היה אתגר עבור מעצבים. היום תודות לטפטים מעוצבים לחדר וטכניקות של הדפסת תוכן גרפי על קיר אפשר להשיג 'אפקט וואו' בקלות ולהכניס אלמנט צבעוני ייחודי ומרשים לכל חדר ילדים.

טרנד 'טפטים מעוצבים לחדר' לא נשאר רק בגבולות המגוננים של המרחב הפרטי. טפטים מעוצבים לחדר כמו גם טכניקות אחרות של הדפסת תוכן גרפי על קיר נפוצים מאוד גם בזירה העסקית והציבורית.
 

מאמרים:

 

טפטים מעוצבים לעסקים

קוראים לזה טפטים מעוצבים לעסקים ומדובר בפתרון פשוט, משתלם, נקי ומהיר לביצוע – והערך המוסף העיצובי עצום. באמצעות כמה טפטים מעוצבים לחדר ניתן למתג חללי ענק ולתת אופי מובחן לכל משרד, מרפאה, קליניקה או מוסד.
בישראל הגוף המוביל בהכנה והתקנה של טפטים מתקדמים זו חברת פוטו קיר.
 
למידע נוסף על הדפסה על טפטים מעוצבים לחדר בפוטו קיר: 072-25-75-363

 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים