|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

הדפסת תלת ממד על קירות

בין אם אתם צובעים את קירות הבית וחושבים איך להפוך אותם למעוצבים ומיוחדים ובין אם אתם רוצים להכניס משב רוח רענן למשרד שלכם, בין אם אתן מנהלות גן ילדים ורוצות לעשות ממנו יותר חי, שמח וצבעוני ובין אם אתם בעלי מסעדה או בית קפה ורוצים להפוך אותם לאטרקטיביים יותר בעיני הלקוחות שלכם וליצור אוירה ספציפית, הדפסת תלת ממד על קירות היא משהו שאתם חייבים להכיר.

אם עד לפני כמה שנים מדבקות הקיר היו הכוכבות, בשנים האחרונות ההדפסה כבר תפסה את מקומן והיא עושה את זה מושלם! הבונוס – אפשר להחליף בקלות את ההדפסה ולא צריך להתחייב לאותה אחת לשנים ארוכות.

מה הדפסת תלת ממד תעשה לקירות שלכם?
הקירות שלכם יכולים לעמוד מיותמים ומבוזבזים ויכולים להפוך לחיים, מעוצבים ומרשימים. תלת ממד מספק תחושה של משהו אמיתי, ולא משנה איזה אלמנט חזותי זה.

זו יכול להיות תמונה של בן אדם אחד או יותר, מוצר שאתם רוצים להראות ללקוחות שלכם שייראה מציאותו, תמונת נוף שאתם רוצים להכניס בה חיים, גרפיטי או איור מיוחד שתפס את העין שלכם וכל דבר אחר.
 
הדפסת תלת ממד על הקיר מתבצעת הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים, והיא נקייה ומחומרים ירוקים כך שאתם יכולים להית רגועים שאתם לא פוגעים באיכות הסביבה. הדפסת תלת ממד או דו ממד על הקיר עושים רק עם "פוטו קיר" – החברה המובילה בישראל בתחום.

לבחור ב"פוטו קיר" – לבחור בטובים ביותר!
אם הדפסת תלת ממד על קירות מעניינת אתכם ואתם רוצים להחיות את הקירות בבית, במשרד או כל מקום אחר עם עיצובים מרהיבים, חברת "פוטו קיר" תשמח לעשות את זה עבורכם ברמה הגבוהה ביותר.

עם "פוטו קיר" הקירות שלכם יטופלו במקצועיות רבה ללא דבקים וניירות וללא מדבקות. ב"פוטו קיר" עובדים בצמוד ללקוח וההדפסה מתבצעת בהתאם למבוקשו ובשיקול דעתו, והכל עם שירות מצוין, עם חיוך רחב ועם המון רצון טוב.

אז קדימה, למה אתם מחכים? פנו עוד היום אלינו ל"פוטו קיר" וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית!

 

תחומי התמחות:


טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים