|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

הדפסת ציור קיר

מאז ומעולם ציורי קיר נחשבו אלמנט עיצובי יוקרתי ומפואר במיוחד. בעבר מצאו אותם רק בארמונות של שליטים או מוסדות ממשל וכנסייה מפוארים. אפשר להבין למה, אחרי הכול ציור קיר אינו מוצר גנרי.

מדובר ביצירת אמנות שרק אמנים מצטיינים יכולים לבצע. יצירת ציור קיר עורכת זמן וגוזלת משאבים, כך שבעולם המודרני ראינו את התופעה הזו נעלמת ונשכחת וכאשר הופיעה בחלל הפרטי או הציבורי מדובר היה בדרך כלל ביוזמה פרטית של בעל שיגעון לדבר – הרבה פעמים על ידי האמן עצמו. החדשות הטובות הן שכל זה הוא נחלת העבר, היום בזכות טכניקה חדשה של 'הדפסת ציור קיר',  לא חייבים להזמין אמן שיצייר לכם על הקיר.

אפשר פשוט לבחור דוגמה או יצירת אמנות מוכרת ולקרוא למומחים של 'פוטו קיר' שיעשו לכם הדפסה על קירות הסלון.

הדפסה על שולחנות

מה שקרה מזכיר את מהפכת הדפוס שבמאה ה-15 שינתה לחלוטין את עולם הספרות והפכה את הספר – שלאורך מאות שנים היה מוצר שרק יחידי סגולה יכלו להרשות לעצמם לרכוש בהזמנה מיוחדת, (כל ספר היה נכתב בכתב יד על ידי אמני קליגרפיה והיה לוקח שבועות וחודשים להפיק עותק בודד) – למוצר שכיח. היום, התהליך הזה מגיע לציורי קיר וגם פה הסיבה היא עקרון הדפוס.
 

הדפסת ציור קיר היא בעצם הפיכת התהליך למתועש. נכון שיש הבדל בין עבודת יד למוצר מתועש, ועדיין מדובר במהפכה.

הדפסה על קירות סלון

במאה ה-17 היית צריך להיות המלך לואי ה-14 בשביל להרשות לעצמך ציור קיר פרטי משלך.

היום, בזכות 'הדפסת ציור קיר' כל אחד יכול לקשט את קירות הסלון הפרטי שלו איך שהוא רוצה – כולל באמצעות רפרודוקציה מדויקת ברמה גבוהה של ציור 'הסעודה האחרונה' של ליאונרדו דה וינצ'י, שהוא כנראה ציור הקיר המפורסם בהיסטוריה.

חשוב לציין שהטכניקה החדשה לא מיועדת רק להדפסת ציורי קיר. למעשה אפשר להדפיס באמצעותה על כל משטח חלק וזה כולל הדפסה על שולחנות. השולחן שלכם "משעמם" אתכם ואתם לא מעוניינים לרכוש שולחן חדש? היום, אפשר פשוט להדפיס עליו וכל מי שיעבור בסביבה ימהר לברך ב"תתחדשו".


 

מאמרים:

 

הדפסת קירות

כאמור, הגורם המוביל בישראל בהדפסת קירות זו חברת 'פוטו קיר', החברה מבצעת הדפסות מגוונות בסקטור הפרטי, העסקי והציבורי וזה כולל את כל מה שאפשר להעלות על הדעת מהדפסה על קירות סלון ועד הדפסה שנראית ומרגישה כמו אמנות גרפיטי על קיר חיצוני של בניין.

למידע נוסף על הדפסת ציור קיר בפוטו קיר: 072-25-75-363

 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים