|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

הדפסה על קיר חדר השינה

חדר השינה הוא חלל אישי ואינטימי, החלל הפרטי של בני הזוג זה שאחרים לא נכנסים אליו בדרך כלל. חדר השינה הוא גם החדר אליו מגיעים בסוף יום עבודה מתיש, חדר שיכול להיות מרגיע ושליו או דינמי ותוסס, בהתאם לבעליו ולאופי שלהם. איך הוא יוצר את התחושות הללו? באמצעות עיצוב מתאים כמובן.

עיצוב מתייחס לריהוט ולפריטים שבו אך כמובן גם למראה הקירות ולמה שהם משדרים. קיר לבן וחלק? כבר מזמן לא מתאים. קיר בצבע מסוים? כבר יותר טוב אבל עדיין, די משעמם. אולי מדבקות קיר? כבר די מיצו את עצמן. אז מה כן? הכירו את אופציית ההדפסה על קיר חדר השינה, האופציה הטובה והמיוחדת בשבילכם.

הדפסה על קירות – הטכנולוגיה שתכניס חיים בחדר השינה שלכם...
הדפסת על קירות כובשת את העולם בסערה בשנים האחרונות. אפשר לראות אותה בכל מקום: במשרדים, במפעלים, באולמות תצוגה, בגני ילדים, וכמובן, בבתי מגורים.

הדפסה על קיר תהפוך אותו למעוצב והיא מאפשרת כל סוג של הדפסה בין אם היא של דמות, איור מסוים, גרפיטי, או כל דבר אחר.
 
כן, בדיוק כמו בהדפסה על נייר אפשר לבחור את הדבר הנכון ביותר עבורכם. רוצים תמונה מרגיעה של נוף בחדר השינה שלכם? זה אפשרי.

אולי משהו נועז יותר שמתאים לאופי הצעיר שלכם? גם את זה אפשר לעשות ללא כל בעיה. אתם בוחרים וצוות "פוטו קיר" מבצעים וברמה הגבוהה ביותר.

למה לבחור דווקא ב"פוטו קיר"?
אז החלטתם שהדפסה על קיר חדר השינה שלכם היא הדבר הנכון ביותר עבורו ועכשיו אתם מתלבטים מי יעשה את העבודה עבורכם. הכירו את "פוטו קיר", המומחים בישראל להדפסות על קירות, בחללים פרטיים, מסחריים ועסקיים.

צוות "פוטו קיר" מאפשר ללקוח ללכת עם הבחירה שלו ומסייע לו בקבלת ההחלטות והעבודה מהירה ונקייה ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום. לא עוד מדבקות שקשה להסיר בלי שישאירו סימנים ולא עוד קיר משעמם וחלק, לחדר השינה שלכם מגיע עיצוב לא שגרתי וצוות "פוטו קיר" ישמח לעשות את זה עבורכם.

צרו אתנו קשר ונשמח לעזור!

 

תחומי התמחות:


טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים