|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

הדפסה על קיר המשרד\ העסק

אם יש לכם עסק עם משרד, משרד שעוברים בו מנהלים, עובדים, ספקים וכמובן לקוחות, אתם בטח מבינים את חשיבות העיצוב שלו. עיצוב המשרד תורם לתחושה הנעימה בו, למה שהוא משדר ולהרגשה של העוברים בו. עיצוב יכול לתרום לתחושה מרגיעה ונוחה או להיפך, יכול לשדר יוקרה וחשיבות או כל דבר אחר, ויכול לתרום חד משמעית לעסק ולהצלחה שלו.

עיצוב משרד או חלל בעסק יכול להיות בנאלי ומשעמם ויכול לקבל חיים חדשים עם עיצוב הקיר בצורה מרהיבה. איך עושים את זה? תשכחו ממדבקות הקיר המוכרות וכן, גם מהטפטים ומהצביעה בצבעים שונים. הכירו את ההדפסה על קירות, שיטת העיצוב החדשנית שכובשת את העולם.

קצת על הדפסה על קיר...
"קיר חלק הוא קיר מבוזבז" כבר נאמר, ואכן, כל קיר יכול להפוך לאטרקטיבי בפני עצמו ויכול לתום תרומה מכרעת לעיצוב החלל בו הוא נמצא.

הדפסה על קיר היא טכנולוגיה פורצת דרך שמאפשרת להדפיס כל אלמנט על קיר ממש כאילו הוא הודפס על דף נייר. תארו לעצמכם את קיר המשרד עם משפט חזק ומעצים, מעוצב ומסוגנן, ועד כמה הוא יתרום למוטיבציה של העובדים שלכם.
ומה עם הדפסת תלת ממד מרהיבה של מוצר הדגל שלכם על הקיר? היא יכולה לעשות פלאים למכירות שלו עם החשיפה הייחודית שהוא מקבל. יש עוד אין סוף אפשרויות להדפסות על קירות המשרד או העסק, על חלקם או על כולם או רק על הקיר הבולט ביותר. מה שבטוח הוא שהדפס כזו תמשוך את העין ותיצור עניין רב.

הדפסה על קירות זה "פוטו קיר".
הכירו את "פוטו קיר", המומחים בישראל להדפסה על קירות מכל סוג שהוא. ב"פוטו קיר" מתמחים בהדפסה על גבי קירות של חברות, עסקים, מפעלים ומשרדים שונים ועושים את זה בהצלחה מרובה כבר זמן רב.

העבודה מהירה, נקייה וירוקה וניתן להחליף בקלות לתמונה אחרת במקרה של רצון לשינוי, וכמובן באיכות הגבוהה ביותר, ללא דבקים, ניירות או מדבקות. עם "פוטו קיר" העסק שלכם יהפוך למעוצב ומזמין ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.

אז קדימה, צרו אתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל שאלה!
 

תחומי התמחות:


טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים