|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

הדפסה על קירות חדר

עיצוב חדרי המגורים הוא תמיד משימה מאתגרת. מצד אחד חשוב שהחדר יהיה נעים ופונקציונלי – אם זה חדר שינה כדאי שיהיה כיף לישון בו; אם זה חדר עבודה, כדאי שיעניק לנו מספיק שקט ופוקוס לעבוד. זו המשימה העיקרית של המעצב. אבל עיצוב טוב תמיד יכלול רובד נוסף בעל ערך אסתטי שחורג מהייעוד הפונקציונלי וכאן, במקום בו המעצב צריך לתת את המשהו הנוסף והמקורי, הטכניקה החדשה של הדפסה על קירות חדר מקבלת חשיבות גדולה.

הדפסה על קיר לעסקים

טכנולוגיות חדישות של דפוס הדפסה על קירות חדר הפכה, ממשהו שכמו נלקח מעולמות המדע הבדיוני, למשהו שצוות מיומן ומקצועי (כמו שיש, למשל, בפוטו קיר) יכול לסיים בתוך שעות. אין פלא שהראשונים לאמץ את הטכניקה היו חברות קד"מ שאימצו אותה כפתרון מהיר ואלגנטי בעיצוב תערוכות.
 

משם הדרך לאימוץ הדפסה על קירות חדר כטרנד בעולם העסקים היתה קצרה. בדרך כלל הדפסה על קיר לעסקים תהיה בעלת אופי עיצובי מיתוגי ובשנים האחרונות אנחנו רואים אותה משתלבת ברמות שונות ביותר ויותר עסקים ומשרדים. ההדפסה על קירות חדר מתבצעת בלי הרבה בלגנים באופן נקי בהמהירות ובגמישות ואם נמאס מהדוגמה ורוצים להחליף פשוט מדפיסים שוב על אותו קיר.

הדפסה על קירות חדר ילדים

ומעולם העסקים מהר מאוד הטכניקה של הדפסה על קירות חדר נכנסה גם כפתרון עיצובי בבתים פרטיים. הדפסה על קירות חדר שינה ובעיקר על קירות של חדרי ילדים הפכה למאוד מבוקשת.

הדפסה על קירות חדר ילדים מאפשרת לכל ילד להכניס לחדר אלמנט אמנותי קבוע המבטא את אופיו הייחודי, להכניס צבע ושמחה לחלל ולקבל תוצאה מהירה ונקייה בתוך יום אחד: גיבורי-על, פרחים, נסיכות, דמויות קומיקס אהובות. היום בזכות טכניקת ההדפסה הגרפית יכול כל ילד לבחור מה יתנוסס על הקיר שלו.

מאמרים:

 

הדפסה על קירות חדר שינה

מסתבר שגם ההורים לא מתנזרים, כשמדובר בעיצוב מחדש של החלל הפרטי והאינטימי הדפסה על קירות חדר שינה מתגלה כפתרון עיצובי ייחודי שמאפשר להפוך את קירות החדר ואפילו את התקרה לחלק מהסיפור.

בסטודיו פוטו קיר יעמידו את הניסיון המקצועי שלהם ואת טכניקת ההדפסה החדשה לשירותכם. אתם (או מעצב הפנים שלכם) תבואו עם התמה או הקונספט ופוטו קיר כבר יהפכו את החלום הוויזואלי שלכם לחלק בלתי נפרד מהחלל שאותו אתם מעוניינים לשדרג.
 
למידע נוסף על הדפסה על קירות בפוטו קיר: 072-25-75-363


 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים