|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

הדפסה גרפית

מאז ימי קדם היתה התפתחות טכנולוגית זרז להתקדמות אמנותית ועיצובית. מהפכת הצילום ומהפכת המחשוב הן רק שתי דוגמאות בולטות (מתוך רבות) להתפתחויות טכנולוגיות ששינו כליל את המציאות העיצובית שלנו. חידושים בתחום ההדפסה, ובעיקר בטכניקה של הדפסה גרפית שמאפשרת הדפסה גרפית על קירות, אחראית בימים אלו לטרנד עיצובי חדש ומרתק.

הדפסה בלובי הבניין

טכנולוגיות חדישות של דפוס מאפשרות ביצוע של הדפסה גרפית על קיר בגובה של עד 4 מטר וברוחב כמעט בלתי מוגבל. מי שמוביל את התחום המתקדם הזה של הדפסה גרפית בישראל הוא סטודיו פוטו קיר שמתמחה בהדפסה גרפית על קירות. כמו שקורה פעמים רבות, ברגע שהטכנולוגיה קיימת מהר מאוד מגיע המעצב המוכשר ורותם אותה לצרכיו.
 

כבר היום ניתן לפגוש יישומים מתקדמים של הדפסה גרפית כחלק ממארג עיצובי במרחב הפרטי והציבורי כאחד. כך, למשל, כמה פרויקטים יוקרתיים בתחום הנדל"ן בחרו לשלב הדפסה בלובי הבניין.

הדפסה גרפית של אלמנט טקסטואלי או עיצובי ישר על הקיר מייצרת אמירה ויזואלית מרשימה ומאפשרת לייצר מוקדים של צבע וצורה בלובי הבניין (או בכל חלל אחר) בלי לפגוע בקווים הישרים של האלמנטים האדריכליים. בנוסף, הדפסה ישירות על הקיר הופכת אותו ואת הטקסטורה שלו לחלק בלתי נפרד מהיצירה ובכך היא מכניסה לחלל ערך מוסף חד-פעמי. 

הדפסה גרפית על קיר

קל להבין למה הטכנולוגיה הזו ממקדת אליה כזו תשומת לב. חשוב לציין כי רק מספר קטן של גורמים מקצועיים מחזיקים בידע הטכני ובציוד הייחודי שמאפשר את ההדפסה הגרפית הייחודית.
 

מאמרים:


בהקשר הזה נציין את 'פוטו קיר' כגורם המוביל את הטרנד הזה בישראל. החברה כבר ביצעה עשרות פרויקטים של הדפסה על קירות בבתים פרטיים, משרדים, מרחבים ציבוריים, גלריות ועוד.

כמעט על כל קיר ניתן להדפיס ובעצם 'לברוא' אותו מחדש, בדרך כלל פרויקט כזה לא ייארך יותר מיום עבודה ובשונה מפתרונות שהכרנו בעבר אין צורך להעביר את הקיר טיפול מיוחד. הטכנולוגיה עצמה מאפשרת לעבוד במהירות ובאופן נקי בלי מדבקות, כתמים או תוצרי לוואי אחרים וההדפסה היא הדפסה עמידה ששומרת על הצבעים העזים לאורך שנים.

 

הדפסה גרפית על קירות

יתרון ייחודי נוסף של הטכניקה קשור לעובדה שאם רוצים להחליף את הדוגמה המודפסת לא צריך לצבוע מחדש וניתן פשוט להדפיס שוב על אותו מקום. הימור שלנו: בשנים הקרובות אנחנו עתידים לראות את הטרנד הזה רק גדל ומתפתח.
 
למידע נוסף על הדפסה גרפית בפוטו קיר: 072-25-75-363

 

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים