|   נשמח לעמוד לשירותכם   |   072-25-75-363

אודות

הקירות בחלל בו אתם נמצאים, גרים או עובדים, יכולים להישאר ערומים ויכולים לקבל חיים, עם עיצובים מדהימים ואפקטים חזותיים מרהיבים. פעם האופציה היחידה הייתה לצבוע את הקירות, לכסות אותם בטפט ובשלב מאוחר יותר, לצייר עליהם או להדביק עליהם מדבקות קיר וכמובן לתלות עליהם תמונות, אך היום אפשר להפיק מהקירות הרבה יותר.

אפשר להפוך אותם לאלגנטיים ויפים וכאלו שמתכתבים עם החלל בו הם נמצאים. איך זה יכול לקרות? עם הדפסות הקיר שלנו ב"פוטו קיר", ההדפסות הסטריליות והמיוחדות שיחסכו מכם את הצורך לתלות תמונות, לתקוע מסמרים או לפגוע בקיר בכל צורה אחרת.

הדפסה על קירות עם פוטו קיר – יום עבודה אחד והחלל משתנה לגמרי! אז למה הדפסה על הקיר היא בדיוק מה שאתם צריכים? קודם כל כי היא מרהיבה ויפה, ואתם יכולים לבחור למעשה כל הדפסה שתבחרו. ההדפסה עצמה מתבצעת על ידי מכונות משוכללות ששומרות על הסביבה ועושות שימוש בחומרים ירוקים בלבד.

בנוסף, אין דבקים וניירות ואין לכלוך ובלאגן, הכל נעשה באיכות גבוהה ובניקיון רב, כך שלא תהיה לכם עבודה אחר כך.
ומה אם תרצו להחליף תמונה אתם שואלים? עם "פוטו קיר" זה קל ומהיר כך שאתם לא צריכים לדאוג בעניין.

"קיר חלק הוא קיר מבוזבז" ועם ההדפסות המיוחדות שאנו ב"פוטו קיר" מציעים, הקירות שלכם הולכים להפוך ליפים יותר, מזמינים יותר ונעימים יותר.

למה זה מתאים?
הדפסות קיר ב"פוטו קיר" מתאימות לכל חדר ולכל חלל בין אם הוא פרטי ובין אם הוא ציבורי או עסקי. הן מתאימות לקירות הסלון, חדר הילדים או חדר השינה שלכם, הן מתאימות לחדרי ניתוח, בתי חולים, בתי אבות או מכוני יופי, הן מתאימות למפעלים, משרדים, חברות ביטוח ופיננסיים, לסיטונאים או לקמעוניים ולמוסדות תרבות ופנאי כמו בתי מלון, בתי קפה, מועדוני לילה, ברים ופאבים, מוזיאונים ומסעדות.

הדפסה על הקיר עם "פוטו קיר", יכולה להיות עד 4 מטרים גובה וברוחב כמעט בלתי מוגבל. היא תהפוך כל קיר משעמם לקיר חי ומעניין, ותשדרג את הבית או המשרד שלכם עם מראה יפה, חדשני וייחודי יותר.

אז קדימה, למה אתם מחכים? צרו אתנו קשר עוד היום וקבלו מידע נוסף!

טלפון
072-25-75-363


Photo Kir
קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים
בהתאמה אישית
חייגו אלינו 072-25-75-363
או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

כתובת
אורנוס 27, תל אביב

 
טלפון
072-25-75-363
כתובת
אורנוס 27, תל אביב

Photo Kir - קיר חלק זה קיר מבוזבז

להתחדשות בעיצובים מדהימים בהתאמה אישית חייגו אלינו 072-25-75-363 או מלאו פרטיכם בטופס: 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

 

גלריית פרוייקטים אחרונים